TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Klima santralleri bina, ev, ofis ve diğer kapalı mekanlardaki havanın neminin ve ısısının belli dereceler içinde tutulmasını sağlayan ünitelerdir. Yaz aylarında iç mekanların serin tutulması, kış aylarında da ısıtılması klimalarla sağlanır.

Klima santrallerinin fonksiyonları şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Soğutma
  • Isıtma
  • Nemlendirme
  • Nem alma

Ayrıca klimalar kapalı alanların havasının temizlenmesi, toz ve diğer partiküllerin çekilip tutulması gibi faydaları da sağlayan aletlerdir.

Klima Santrallerin Bakımı Neden Gereklidir?

Klimalar evlerde, iş yerlerinde, işletmelerde, kurumsal binalarda, alışveriş merkezlerinde, marketlerde ve insanların zaman geçirdiği tüm kapalı mekanlarda kullanılabilen ünitelerdir. Ortamdaki havanın sıcaklığı, temizliği, nem oranı bu aletlerle ayarlanır. Bu kadar çok fonksiyonu olan klimalar her mevsim, her gün hatta her sat çalışır haldedir.

Bu kadar yoğun kullanılan aletlerin periyodik bakımının, temizliğinin ve gerekli onarımlarının yapılması gerektiğine kuşku yoktur. Özellikle arıza ortaya çıktığında tamir işlemleri derhal yapılmalıdır. Bu konularda profesyonel hizmet almak için firmamız güvenle tercih edilebilir.

Firmamızın Ürün ve Hizmet Özellikler

Firmamız uzun yıllardan beri iklimlendirme alanlarında hizmet verir. Alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır. İşe başlarken gerekli eğitimler alındığı gibi hizmet içi eğitimler de düzenlenir.

Dünyada ve ülkemizde kabul görmüş klima markaları ile çalışan firmamız her marka klimanın tamiratını gerçekleştirebilir. Ev tipi klimalarda da kurumsal binalarda kullanılan klimalarda da aynı başarılı performans sağlanır.

Firmamız çalışanları iklimlendirme sektöründeki teknolojik gelişmeleri sıkı şekilde takip eder. Tamirat, montaj, bakım işlerinde yeni teknolojiler kullanılır. Tamirat işlerinde yenilenmesi gereken parçalar ve klimalar orijinal ve kaliteli muadilleri ile değiştirilir.

Sektörde hizmet vermek için alınması gereken sertifikalar firmamızca eksiksiz olarak alınmış, gerekli izinler sağlanmıştır.

Fiyat Kalite Performansı

Klima servis hizmeti sunan bir firma olarak klimaların bakım, onarım, tamir işlemlerini en kaliteli ürünlerle yapılır. Çalışanların hizmet kalitesi de üst seviyededir. Yapılan işlemler garantili olarak yapılır. Hizmet tamamlandıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler garanti kapsamında telafi edilir.

Ürün ve hizmetlerin üstün kalitesi karşısında fiyatlar ekonomik düzeylerde tutulur. Müşteri memnuniyetine verilen önem bu fiyat politikasının asli sebebidir. Müşterilerden gelen olumlu geri bildirimler firmamızın en önemli referanslarıdır.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ